nieOficjalna strona klubu ULKS WILGA MIASTKÓW
Strona Główna Kadra Seniorów Nasze mecze Kadra U-16 Kadra U-14 Kadra U10 Galeria Wyniki LIVE Forum

Info
Seniorzy treningi 14 lipca wtorek - orlik/boisko godz. 20 czwartek, piątek - boisko jeśli pozwolą warunki atmosferyczne - godz. 19:30 I kolejka LO 15/16.08 Wilga - ?
LIVE
REGIOWYNIKI LIVE
Shoutbox
info
Jeśli piłka nożna jest Twoją pasją, lubisz w nią grać,
chcesz reprezentować barwy naszego Klubu
jesteś "młodzikiem, trampkarzem, juniorem czy seniorem"
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH
do sekcji piłki nożnej.

W sezonie 2015/2016 w rozgrywkach uczestniczyć będą następujące roczniki:

1. Rocznik 2004/2005 - I trening - 17.08 - kontakt

więcej w rozwinięciu

Młodzież
Rozgrywki Młodzieżowe - podział na grupy.
U12, U14, U15, U17
...

K1
Pierwszy trening seniorów odbędzie się 14 lipca.

5. Konopnicka i Przyjaciele

Turbokozak w tym roku dla Przemka Barana.

Wyniki poszczególnych meczy w rozwinięciu.

2-2 Baran Przemysław

Mecz nie zaczął się dla nas zbyt dobrze. Już w 7' straciliśmy bramkę po niefortunnym zagraniu naszego zawodnika do bramkarza. ...

XXIX
Jeszcze 2 kolejki do końca i wszystko może się zdarzyć. Znane powiedzenie brzmi: ...

Bramki:
16' 1-0 sam. (po rzucie rożnym - Przemka Barana)
30' 2-0 Latuszek Kamil
33' 3-0 Sitek Kamil
51' 3-1
U14

MOSiR Mińsk M - Wilga Miastków
7 - 0 (4-0)

XXVII
Przegrana = koniec marzeń przynajmniej dla nas,
ale raczej i dla przeciwnika.

Remis? (chociaż mało prawdopodobny) - walczymy dalej i my i Sęp.

SĘP Żelechów - WILGA Miastków
0 - 2 (0-0)

Bramki:
65' Baran Przemek
80' Domański Piotr

JABŁONIANKA - GOŁĄBEK 2 : 5

Dzięki temu, że Jabłonianka straciła dzisiaj punkty z Gołąbkiem oraz przyznany zostanie vo za nasz mecz w Gołąbku (oficjalnej informacji nie ma) liga w tym roczniku została wygrana przez naszą drużynę.
Ponieważ pozostała już tylko jedna kolejka do końca rozgrywek rundy wiosennej i mamy 5-ciopunktową przewagę nad drugim zespołem nic już nie może się zmienić.
Gratulacje dla chłopaków i trenera.

XXVI

MIEDZANKA Miedzna - WILGA Miastków

2 - 3 (2-2)

Bramki:
26' 1-0 Hawari Samir
30' 2-0 sam.
35' 2-1 Zieliński Michał
43' 2-2 Baran Przemek
63' 2-3 Kowalczyk Konrad
ŻK
Ryczkowski-Zieliński, Latuszek

Łatwo nie było ale wszyscy o tym wiedzieli. Początek meczu należał do gospodarzy. Kilka sytuacji zakończonych strzałami w ich wykonaniu bardziej lub mniej groźnych. Najlepszą z nich miał D. Hawari, który zakończył akcję strzałem z głowy lecz Czarny bez trudu piłkę wyłapał. Następnie mecz się wyrównał, walka z obu stron lecz to my dochodziliśmy do dogodnych sytuacji. I właśnie wtedy tracimy pierwszą bramkę (Hawari S) po dłuższej chwili naszej przewagi. Za chwilę druga. Do piłki wyskoczył D. Hawari i Latuszek, (który moim zdaniem był faulowany)- został łokciem odepchnięty i niestety piłka odbijając się od głowy Kamila trafiła do siatki. Im dłużej trwał mecz tym coraz widoczniejszy był brak sił w drużynie gospodarzy. Wykorzystaliśmy to bez skrupułów. W 35' Budyń oddał strzał po którym piłka odbiła się od poprzeczki następnie słupka a formalności dokonał Michał. W 43' Czołg wyrównał.