treningi drużyny młodzieżowe
Dodane przez admin dnia 20 lipiec 2019 13:49:36
Rozpoczęcie treningów z grupami młodzieżowymi

U17 - 5.08 godz. 18 - orlik - Trener Tomasz Gugała tel 501861376
pierwszy mecz w niedzielę 8.09 godz. 15 z Victorią w Miastkowie

U13 - w związku z zebraniem organizacyjnym w OZPN trening odbedzie się w piątek 9.08 - godz. 14 - orlik - Trener Marek Bąk tel 694251008
pierwszy mecz w niedzielę 1.09 godz. 17 z Actium w Miastkowie

U11 - ? - Trener Sławomir Kot tel 600669183
pierwszy mecz w niedzielę 1.09 godz. 15 z Olimpią w Miastkowie - orlik

U9 - ? - Trener Olaf Woder tel 784011451
pierwszy turniej 7/8.09 w Sobolewie

w rozwinięciu kadry poszczególnych roczników
Rozszerzona zawartość newsa
U17
1. JAKUBIK JAKUB
2. DZIUBAK JAKUB
3. SALAMOŃCZYK ŁUKASZ
4. ODZIEMCZYK JAKUB
5. 6. SZUSTEK MICHAŁ
7. JAKUBIK ŁUKASZ
8. SMÓŁKA SZYMON
9. TOMASIK MATEUSZ
10. Baran Konrad
11. Brojek Jakub
12. Duchna Karol
13. Kępka Igor
14. Kot Mikołaj
15. Matysek Jacek
16. Oszczędłowicz Adrian
17. Soszka Jakub
18. Sygocki Wojciech
19. Chudek Patryk
20. Jakubik Tomasz
21. Matysek Miłosz
22. Mika Szymon
23. Szczygielski Paweł

U13
1. BAJERA MIŁOSZ
2. BUDZISZ KACPER
3. PADUCH PATRYK
4. MIKA JAKUB
5. ŚLIŃSKI HUBERT
6. ROGALA DOMINIK
7. SERZYSKO KAMIL
8. SOSZKA MATEUSZ
9. Parysek Jakub
10. KRZEWSKI JAN
11. KRUPNIEWSKI WIKTOR
12. MAZUREK PIOTR
13. ODZIEMCZYK SZYMON
14. PADUCH BARTOSZ
15. ZAJĄC PAWEŁ
16. ZIELIŃSKI MICHAŁ
17. BAKIERA PIOTR
18. OROWIECKI BARTOSZ

U11
1. DUCKI DOMINIK
2. MISZTA PIOTR
3. POŚWIATA SZYMON
4. PADUCH JAKUB
5. PARYSEK SZYMON
6. SOSZKA SEBASTIAN
7. RÓG Jakub
8. PARYSEK Szymon
9. Rogala Mateusz
10. Klatt Marcin
11. Teperek Filip
12. Zając Jan
13. Dudek Michał

U9
1. Anczarski Kamil
2. Baran Kacper
3. Chmielarz Jakub
4. Chudek Mateusz
5. Gałązka Bartosz
6. Kaniewski Wojciech
7. Krupa Konrad
8. Parysek Piotr
9. Salamonik Wojciech
10. Soszka Igor
11. Szczęśniak Bartosz
12. Szostak Maciej
13. JAROŃ Krzysztof
14. Kopa Wojciech
15. Lakowski Bartosz
16. Baran Jakub
17. Odziemczyk Piotr