:(
Dodane przez admin dnia 21 listopad 2019 22:55:56
W ostatnim meczu tego sezonu walka trwała nie tylko na boisku.
Na boisku się nie udało, za to w szatni już tak ...


Informacja przesłana do OZPN oraz WZ ...
Rozszerzona zawartość newsa
"W związku z tym, iż dopiero w dniu wczorajszym 'zobaczyłem, to co zabaczyłem' i po raz kolejny doznałem niemiłego zaskoczenia związanego z wandalizmem, stąd moja oficjalna informacja kilka dni po niedzielnym meczu (17.11.2019r.)

Szkoda, że część klubów goszczących w Miastkowie, z którymi mieliśmy przyjemność zmagać się na boisku w ramach rozgrywek systemowych wyjątkowo upodobało sobie zachowania nie przystające sportowcom. Adrenalina powinna opaść w trakcie zakończenia meczu, lecz nie wszystkim się to udaje, a z porażką czasami po prostu należy się pogodzić, nie wyżywać na przedmiotach martwych.
Po drużynie X i Y (zainteresowani wiedzą) teraz mamy dodatkowy, kolejny wydatek dzięki WZ związany z wymianą drzwi w szatni gości.

Większość klubów narzeka na zbyt niskie finanse, pieniędzy brakuje na podstawowe wydatki związane z działalnością statutową. My również nie jesteśmy wyjątkiem, a co jakiś czas zmuszeni jesteśmy ponieść dodatkowe koszty związane z fanaberią jednego czy dwóch zawodników myślących inaczej. (przypomnę iż po ostatnim podobnym incydencie klub przyjezdny został ukarany karą na rzecz OZPN-u, a my i tak musieliśmy pokryć koszty związane ze szkodą z własnych środków)

Proszę o przekazanie informacji wydziałowi dyscypliny.
pozdrawiam w imieniu ZK ULKS Wilga Miastków Marek Bąk"

Niektórzy nie myślą głową, a szkoda, to nie boli
To już 3 taki epizod w wykonaniu trzeciej ekipy kopaczy.
Będziemy chyba zmuszeni pozbyć się drzwi w szatni gości. Wymiana za dużo kosztuje.